Firma Poppe + Potthoff s. r. o. v Kunovicích hledá:

  • kolegy / kolegyně na pozici Obsluha poloautomatického testovacího stroje
  • kolegy / kolegyně na pozici Pracovník vizuální kontroly – obsluha třídících stanic
  • kolegu / kolegyni na pozici Procesní inženýr strojírenské výroby
  • kolegu / kolegyni na pozici Produktový inženýr strojírenské výroby

Firma Poppe + Potthoff s. r. o. v Kunovicích přijme pracovníky na pozici:

Obsluha CNC obráběcího stroje

Pracovní náplň:

  • samostatná obsluha CNC obráběcího stroje
  • průběžné a kontrolní měření výrobků

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru
  • zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů výhodou (nezkušené zaučíme)
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • znalost práce s měřidly
  • časová flexibilita – práce ve vícesměnném provozu
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí – klimatizované výrobní prostory
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • 13. plat
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na důchodové připojištění (nebo Edenred Benefits Card)
  • občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce:

  • Kunovice (v průmyslové zóně za odbočkou na letiště)

Termín nástupu:

  • dle dohody, možno ihned

Další informace o naší společnosti ( + fotografie a videa pracovišť a vnitřních prostor společnosti ) lze najít na našem webu www.pp-kunovice.cz. Je možno si domluvit i nezávaznou schůzku spojenou s prohlídkou pracovišť.

Get in contact:

+49 5203 9166 - 0