Firma Poppe + Potthoff s. r. o. v Kunovicích přijme pracovníky na pozici:

Pracovník nástrojárny - nástrojař

Jaká práce Vás čeká:

- samostatná výroba různorodých dílců

- spolupráce s údržbou a kontrolou při návrhu a výrobě přípravků a náhradních dílů

- obrábění na klasických obráběcích strojích

Jaké požadavky na Vás máme:

- úplné SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou

- pečlivost, svědomitost, samostatnost

- zkušenosti a praxe na klasických strojích jako jsou soustruh, frézka, bruska na plocho a na kulato

- znalost čtení výkresové dokumentace a používání měřidel

- znalost výroby v nástrojárně výhodou

- znalost SW Autodesk Inventor nebo Solidworks výhodou (není podmínkou)

Co za to nabízíme:

- perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti

- příjemné pracovní prostředí – klimatizované výrobní prostory

- odpovídající platové ohodnocení

- 13. plat

- příspěvek na dovolenou

- 5 týdnů dovolené

- nadstandardní příplatky za práci přesčas

- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

- příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní kartu Edenred

- občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce:

- Kunovice (v průmyslové zóně za odbočkou na letiště)

Termín nástupu:

- dle dohody, možno ihned

Další informace o naší společnosti ( + fotografie a videa pracovišť a vnitřních prostor společnosti ) lze najít na našem webu www.pp-kunovice.cz. Je možno si domluvit i nezávaznou schůzku spojenou s prohlídkou pracovišť.

Obsluha CNC obráběcího stroje

Pracovní náplň:

- samostatná obsluha CNC obráběcího stroje

- průběžné a kontrolní měření výrobků

Požadujeme:

- vyučení v technickém oboru

- zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů výhodou (nezkušené zaučíme)

- schopnost číst výkresovou dokumentaci

- znalost práce s měřidly

- časová flexibilita – práce ve vícesměnném provozu

- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

- 13. plat

- příspěvek na důchodové připojištění (nebo Edenred Benefits Card)